Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Multimediální centra >

FrameXX Home 131, Smart Digital Photo Frame Wi-Fi - bílý (IFH131W)

FrameXX Home 131, Smart Digital Photo Frame Wi-Fi - bílý (IFH131W)

Cena:

5 490 Kč

Koupit za 5 490 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu FrameXX Home 131, Smart Digital Photo Frame Wi-Fi - bílý (IFH131W): Digitální fotorámeček - chytrý, 13.3“ LED 1280x800 (úhlopříčka 33.8cm), interní paměť 6GB, foto/ video/ HTML prezentace z USB, SD, LAN (NAS), FTP, DLNA, FLICKR, INSTAGRAM, časovače, IP TV, předpověď počasí, kalendář, hodiny, RSS, EXIF, reproduktory, dálkové ovládání, WIFI, LAN RJ45, VESA, mobilní aplikace PonteXX (Android, iOS), CZ/DE/EN/FR/NL menu Digitální fotoobraz FrameXX Home 131 spojuje výhody moderních digitálních fotorámečků se vzhledem klasických obrazů. Fotoobraz má kompaktní rozměry a je vybaven kvalitním LCD displejem o rozlišení 1280 × 800  a úhlopříčce 13,3 palců. Kromě prezentace fotografií a videí z mnoha zdrojů poslouží fotoobraz i jako meteostanice, přehrávač videí na YouTube nebo malá praktická internetová televize. To vše s velmi jednoduchým ovládáním a možností pověšení na výšku i na šířku. Klíčové vlastnosti digitálního fotoobrazu FrameXX bíláElegantní digitální fotoobraz s dřevěným rámem Připojení k... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

FrameXX Home 131, Smart Digital Photo Frame Wi-Fi - bílý (IFH131W) - popis

nahoru

Digitální fotorámeček - chytrý, 13.3“ LED 1280x800 (úhlopříčka 33.8cm), interní paměť 6GB, foto/ video/ HTML prezentace z USB, SD, LAN (NAS), FTP, DLNA, FLICKR, INSTAGRAM, časovače, IP TV, předpověď počasí, kalendář, hodiny, RSS, EXIF, reproduktory, dálkové ovládání, WIFI, LAN RJ45, VESA, mobilní aplikace PonteXX (Android, iOS), CZ/DE/EN/FR/NL menu Digitální fotoobraz FrameXX Home 131 spojuje výhody moderních digitálních fotorámečků se vzhledem klasických obrazů. Fotoobraz má kompaktní rozměry a je vybaven kvalitním LCD displejem o rozlišení 1280 × 800  a úhlopříčce 13,3 palců. Kromě prezentace fotografií a videí z mnoha zdrojů poslouží fotoobraz i jako meteostanice, přehrávač videí na YouTube nebo malá praktická internetová televize. To vše s velmi jednoduchým ovládáním a možností pověšení na výšku i na šířku. Klíčové vlastnosti digitálního fotoobrazu FrameXX bíláElegantní digitální fotoobraz s dřevěným rámem Připojení k...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FrameXX Home 131, Smart Digital Photo Frame Wi-Fi - bílý (IFH131W) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo 3D brýle, Domácí kina - příslušenství, Televize.

Nejlevnější FrameXX Home 131, Smart Digital Photo Frame Wi-Fi - bílý (IFH131W) akční ceny - Levné FrameXX Home 131, Smart Digital Photo Frame Wi-Fi - bílý (IFH131W)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější FrameXX Home 131, Smart Digital Photo Frame Wi-Fi - bílý (IFH131W) stojí 5 490 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější FrameXX Home 131, Smart Digital Photo Frame Wi-Fi - bílý (IFH131W) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Multimediální centra.

FrameXX Home 131, Smart Digital Photo Frame Wi-Fi - bílý (IFH131W) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz