FrameXX Sign

Cena:

14 434

Hlídat lepší cenu

Popis produktu FrameXX Sign: Samostatný multimediální přehrávač pro prezentaci videa, snímků a HTML stránek (Digital Signage) s HDMI Full HD / 4Kvýstupem v robustním kovovém provedení. Zobrazuje fotografie (JPG,BMP,PNG,GIF,TI...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Netra, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Netra popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

FrameXX Sign - popis

Samostatný multimediální přehrávač pro prezentaci videa, snímků a HTML stránek (Digital Signage) s HDMI Full HD / 4Kvýstupem v robustním kovovém provedení. Zobrazuje fotografie (JPG,BMP,PNG,GIF,TIFF) možnost hudby v pozadí, video (MPEG4,MKV,AVI,TS, MOV-iPhone/iPad a MP4 Android) a HTML5 stránky. Přehrává obsah z lokální paměti USB/SD, LAN (SMB/UPnP), nebo internetu (FTP, HTML, Flickr, Dropbox). Volitelný automatický start prezentace po zapnutí. Přehrávání mixu fotografií i videa, slideshow i manuální režim, přehrávání i celé vnořené struktury adresářů, Playlisty, timery. Volitelná orientace obrazu (na šířku / na výšku). Široké možnosti nastavení (přechodové efekty, časování snímků, rychlosti, plovoucí text ve spodní části, umístění statického obrázku v pravé části, RSS kanály...). Volitelný centralizovaný dohled (přehled o zapnutí a přehrávání). Jednoduchá vzdálená aktualizace prezentace přes síť nebo z internetu, možnost vzdáleného řízení. Připojení pomocí LAN nebo WiFi (b/g/n) s odnímatelnou SMA anténou 2dB, interní paměť 5GB, 2x USB, SD (SDXC), HDMI 1.4. Interní baterie pro RTC (Real Time Clock). Naprosto tichý provoz bez ventilátoru. Vnitřní i externí Infra čidlo (součástí je 1,5m prodlužovací kabel), infra DO, HDMI kabel, volitelně kabel s A/V+RS232. Součástí je kovový držák pro zavěšení (na VESA apod.). Ideální pro lokální i centrálně řízené prezentace na výstavách, v obchodech, lékárnách... Lokalizované Menu, spolehlivost, nízká spotřeba. Rozměry 106 x 100 x 24mm.

Zdroj zobrazovaných informací lze flexibilně vybírat dle potřeby:
z interní paměti 5GB, z USB, nebo SD paměti
z lokálního serveru (Windows/SMB nebo UPnP)
z internetu (vzdálený FTP/SMB server, Flickr ,Dropbox, HTML)
Doplňkem je současná možnost zobrazení RSS kanálů.

Díky tomuto konceptu lze prezentace jednoduše a odkudkoliv spravovat. Při prezentaci z lokální sítě (např. Synology NAS) lze k datům přistoupit přes VPN, při přehrávání z internetu lze využít populární službu Flickr, nebo uživatelsky jednoduchý Dropbox, ev. je možno přímo zobrazovat definovanou HTML stránku (i-Frame podporuje i HTML5).
Prezentace HTML obsahu je užitečná při náročnějších aplikacích, kdy správce připraví dynamicky aktualizovanou stránku (počasí, burza, kursy měn, odjezdy spojů...) a klientské stanice FrameXX na jednotlivých místech tento obsah přehrávají. Lze tak vytvořit libovolně složitý obsah.

Ovládání lze řešit třemi způsoby:
pomocí infra dálkového ovladače
vložením paměti s Autostart souborem
(automaticky nastaví FrameXX a spustí prezentaci)
vzdáleně přímým přístupem na FrameXX
ideální pro ovládání konkrétní prezentace na vnitřní síti
(pomocí webového prohlížeče se zabezpečením pomocí hesla)
vzdáleně nepřímým přístupem na FrameXX
ideální pro ovládání většího množství zařízení/prezentací kdekoliv na interneru, není nutné promapování portů
(FrameXX komunikuje přes portál, nebo jiný FTP server)

Vzdáleným řízením lze startovat a časovat prezentace, vypínat zařízení, nastavovat parametry, měnit obsah atd.
FrameXX obsahuje interní časovače s týdenním plánem. Další možností je připojení na libovolný časový spínač a tím eliminovat nutnost jakéhokoliv nastavení. Robustní softwarová implementace umožní kdykoliv vypnutí a po zapnutí prezentace opět automaticky nastartuje.
Vzdálená správa obsahu je tak spolu s možností plně automatizovaného provozu (Autostart prezentace z libovolného zdroje po zapnutí) ideální pro bezobslužné aplikace. Díky možnosti propojení na on-line zdroje (HTML stránky, Flickr...), které může upravovat třetí strana lze produkt jen jednou nastavit a ten následně zobrazuje neustále aktuální informace - spolehlivě a na základě vybraného časového plánu.
Pokud Framexx přehrává ze sítě, nebo z internetu, v uživatelsky definovaném intervalu kontroluje zdrojové soubory a provádí automatickou aktualizaci i do právě probíhající prezentace.
Další možností je i přímé řízení prezentace pomocí přístupu na i-Frame přes webové rozhraní.
Díky širokým možnostem nastavení přehrávání lze vybrat přechodové efekty, časování snímků, volitelný obsah horní/spodní části (uživatelský plovoucí text / RSS / fixní banner / info o snímku ), umístění statického vertikálního banneru (ev. hodin / info o snímku) v levé/pravé části atd. Textové informace mohou vhodně doplňovat obraz a lze je skvěle využít na produktové prezentace, nebo libovolné jiné sdělení. Textové pole lze zobrazit na pozadí vybrané barvy, nebo přímo do snímku, ev. videa. Obrazová informace tak může běžet stále v plném formátu.
FrameXX umí přehrávat jak zvolenou složku, tak i celou vnořenou strukturu adresářů.
Díky časovým filtrům lze přehrávat jen snímky z určitého časového rámce (vše od daného data / posledních x dnů). To je výhodné zejména pro větší objemy dat (sportovní reportáže, cestopisy...).

Pro náročnější nasazení je možno využít pokročilých playlistů. V textovém souboru lze sekvenčně definovat zdroje prezentace a detailní parametry (nastavení) pro každou jednotlivou položku, tedy např. různé časování i kombinace zobrazení a obsahů bočních bannerů. U Playlistů funguje i vzdálená aktualizace (lze je použít v lokálním i síťovém umístění), výhodou je tedy jednoduchá centrální správa většího počtu zařízení.
Užitečná je i možnost automatické spouštění prezentace po zasunutí paměti. Ve spojení s Playlistem tak lze okamžitě spustit promítání s definovaným nastavením na jakémkoliv FrameXX zařízení a to i bez dálkového ovladače. Je to vhodné např. při jednorázových akcích nebo při outsourcování výroby obsahu prezentace pro zákazníka.

Plnou konfiguraci zařízení lze uložit na paměť a stejně tak i obnovit.

Typické příklady použití:
řetězce rychlého občerstvení, restaurace, autopůjčovny, hotely, školy, nemocnice, muzea
(centrální správa obsahu)
maloobchodní prodejny - interiéry i výlohy
(lokální i centrálně řízené prezentace / distributor centrálně aktualizuje obsah - nové produkty, akce)
libovolná firemní prezentace s dodáváním vlastního obsahu
(snadná správa obsahu bez nutnosti využití placených serverů)
výstavy a prezentace

Produkt nabízí naprosto tichý provoz bez ventilátoru a široké spektrum zobrazovaných formátů fotografií (JPG,BMP,PNG,GIF,TIFF) s možností hudby na pozadí (MP3). Video zobrazí ve Full HD kvalitě 1920 x 1080 (MPEG4,MKV,AVI,TS), má i přímou podporu formátu MOV (iPhone/iPad) a MP4 (Android).
Výhodou je i implementace historie cest ke zdrojům prezentace, díky tomu se lze velice rychle pohybovat ve dříve prohlížených prezentacích (lokální média, Flickr, FTP, HTML) bez nutnosti opětovného zadávání cesty, ev. přístupů (Flickr).

Výrobce i-Frame
4K
Informace o parametru 4K
Ano
Kapacita interního disku
Informace o parametru Kapacita interního disku
5 GB
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
USB
Informace o parametru USB
Ano
Full HD
Informace o parametru Full HD
Ano
Wi-Fi
Informace o parametru Wi-Fi
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FrameXX Sign užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo Bluetooth přijímače a vysílače, 3D brýle, Domácí kina - příslušenství.