Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Multimediální centra >

Sencor SMP 5001 PRO

Sencor SMP 5001 PRO

Cena:

1 199 Kč

Koupit za 1 199 Kč
Dostupnost:
Info v obchodě

Popis produktu Sencor SMP 5001 PRO: Šikovné a malé multimediální centrum Sencor SMP 5001 PRO přichází v balíku s integrovaným systémem domácího kina KODI a množstvím různých funkcí. Mezi ně neodmyslitelně patří přehrávání filmů ve Full HD kvalitě, internetový prohlížeč, služba Miramax, prohlížeč souborů, galerie, přehrávač filmů, hudba, Kodi Player - Media Center, Youtube, Pohádky, Stream, Aptiode - Obchod s aplikacemi, ale i přehrávání 3D filmů. Je zde možnost připojení přes 1x HDMI 1.4, 2x USB, RJ45, možnost rozšíření paměti přes MicroSD slot až do 32GB, integrovaná Wi-Fi, sdílení DLNA a také využití internetu naplno. Systém běží pod taktovkou operačního systému Android 5.1. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Sencor SMP 5001 PRO - popis

nahoru

Šikovné a malé multimediální centrum Sencor SMP 5001 PRO přichází v balíku s integrovaným systémem domácího kina KODI a množstvím různých funkcí. Mezi ně neodmyslitelně patří přehrávání filmů ve Full HD kvalitě, internetový prohlížeč, služba Miramax, prohlížeč souborů, galerie, přehrávač filmů, hudba, Kodi Player - Media Center, Youtube, Pohádky, Stream, Aptiode - Obchod s aplikacemi, ale i přehrávání 3D filmů. Je zde možnost připojení přes 1x HDMI 1.4, 2x USB, RJ45, možnost rozšíření paměti přes MicroSD slot až do 32GB, integrovaná Wi-Fi, sdílení DLNA a také využití internetu naplno. Systém běží pod taktovkou operačního systému Android 5.1.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sencor SMP 5001 PRO užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D brýle nebo Projektory - příslušenství, Domácí kina - příslušenství, Televize.

Nejlevnější Sencor SMP 5001 PRO akční ceny - Levné Sencor SMP 5001 PRO

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sencor SMP 5001 PRO stojí 1 199 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sencor SMP 5001 PRO najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Multimediální centra.

Sencor SMP 5001 PRO najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz