Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Multimediální centra >

Techbite Flix TV Box

Techbite Flix TV Box

Cena:

1 990 Kč

Koupit za 1 990 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Techbite Flix TV Box: Multimediální centrum Techbite Flix TV Box s operačním systémem Android 8.0 zajistí výbornou zábavu iv případě, pokud váš TV nepodporuje funkce Smart TV. Nyní můžete stahovat aplikace pro přehrávání filmů, hraní her a pro poučení z obrazovky TV. Umožní instalovat tisíce aplikací a her a díky tomu můžete využívat funkce, které jste dosud na TV neviděli. Podpora 4K vám umožní si vychutnat perfektní obraz. Umožňuje připojit bezdrátový Bluetooth ovladač a máte herní konzoli na platformě Android. Díky Miracast je možné s podporovaným zařízením jednoduše poslat obraz na větší obrazovku do televize. Tak například z tabletu, můžete video velmi snadno zobrazit na TV bez zbytečného nastavování a kabelů. Pro ovládání poslouží dálkový ovladač, který poslouchá i váš hlas, stačí tak říci název oblíbeného filmu a o zbytek se postará systém a Google. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Techbite Flix TV Box - popis

nahoru

Multimediální centrum Techbite Flix TV Box s operačním systémem Android 8.0 zajistí výbornou zábavu iv případě, pokud váš TV nepodporuje funkce Smart TV. Nyní můžete stahovat aplikace pro přehrávání filmů, hraní her a pro poučení z obrazovky TV. Umožní instalovat tisíce aplikací a her a díky tomu můžete využívat funkce, které jste dosud na TV neviděli. Podpora 4K vám umožní si vychutnat perfektní obraz. Umožňuje připojit bezdrátový Bluetooth ovladač a máte herní konzoli na platformě Android. Díky Miracast je možné s podporovaným zařízením jednoduše poslat obraz na větší obrazovku do televize. Tak například z tabletu, můžete video velmi snadno zobrazit na TV bez zbytečného nastavování a kabelů. Pro ovládání poslouží dálkový ovladač, který poslouchá i váš hlas, stačí tak říci název oblíbeného filmu a o zbytek se postará systém a Google.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Techbite Flix TV Box užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D brýle nebo Projektory - příslušenství, Domácí kina - příslušenství, Televize.

Nejlevnější Techbite Flix TV Box akční ceny - Levné Techbite Flix TV Box

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Techbite Flix TV Box stojí 1 990 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Techbite Flix TV Box najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Multimediální centra.

Techbite Flix TV Box najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz